ZÁŘÍ | Co se dělo | svatba, promoce, práce..

10/02/2018

Ahoj! Člověk se po léte ještě nestačil ani rozkoukat a už je tu říjen. Září bylo nabité spoustu skvělými zážitky a událostmi, a proto jsem se rozhodla ho s vámi sdílet. Dnes netradičně bez dlouhého úvodu- jdeme rovnou na to!

Žiju v Praze už tři roky a stále mám co objevovat. V hledáčku jsem měla už dlouho podnik Cafefin na Jířáku a po první návštěve dávám 9/10. Všechno co jsme si objednali bylo moc dobré, ale avochlebík byl s úplně jinými ingrediencemi než jsme našli v meníčku. Cafefin má příjemný interiér a jako bonus si můžete odnést samolepku! :D


Na začátku září se konala moc hezká svatba na krásném místě v Jizerkách. Trošku jsem se podílela na přípravě, (první fotka kytice byla součástí výzdoby) a další kytice je svatební, kterou jsem si tentokrát poctivě chytila. To už je letos druhá, tak uvidíme co přinese přístí rok....(zlato? :D)Luxusní chata v přírodě s výhledem na Ještěd


Cítila jsem se jako víla!

<3

Už je moje!

Věneček jsme s Aničkou (zdravím) nesundaly celý víkend.
Zažít město jinak je akce, která se koná i v mém rodném městě a my si ji nenechali ujít ani letos. Tahle akce je pro nás hlavně o jídle. My se nacpali skvělým sushi ze Street Sushi Litoměřice a ani sladkou tečku jsme neodmítli.
Září bylo taky hodně pracovní! Když tohle čtete, sedím pravděpodobně v letadle a letím do Londýna. Velkou část září jsem pracovala po kavárnách na jedné grafické zakázce pro firmu, která bude mít stánek na konferenci v Londýně a já tam teď s nimi letím! Hashtag pracovně do Londýna, hashtag yeeey!Oblíbené Bún bò Nam Bộ
s arašídovou omáčkou v banh-mi-ba
Stihla jsem i kulturní akci. Navštívila jsem vyhlášení soutěže Young Package v zajímavých prostorách CAMP. Letošním zadání bylo podle mě nejlepší za posledních pár let. Čtyřicet nejlepších prací na téma Coffee mania bylo vidění v galerii Czechdesign.


Další kavárna, na kterou jsem si brousila zuby už opravdu dlouho, byla Urban Café. Vždycky jsem tiše záviděla návštěvníkům kavárny, zatímco já čekala na tramvaj do školy. Urban Café se nachází hned u zastávky tramvaje Bílá labuť. Interiér kavárny je přesně můj šálek kávy. Celá jedna stěna je posetá zelení a zbytek prostoru je zařízený jednoduše. Kavárna má tři oddělená posezení a jeden centrální stůl s několika židličkami, což nemusí vyhovovat úplně každému, zvlášt když se o své story nechcete podělit se zbytkem stolu. Mrkváč ale stojí za návštěvu. :)Opravdu je mi 22!Poslední významnou událostí zářijového maratonu byla má promoce v Betlémské kapli. Sestra s přítelem leželi doma s chřipkou, ale i přes prvotní peripetie se promoce povedla. Podruhé jsem vynesla svoje vílí šatičky a myslím, že sklidily úspěch. Pokud byste po nich zatoužili(y) najdete je na Zootu! :)

 Odměny za promoci!Na závěr tématicky přikládám svoji oblíbenou písničku September, snad někomu udělá radost! 

A jaké bylo vaše září? :) Doufám, že jste si užili babího letního počasí. Dejte mi vědět do komentářů, jestli se vám líbí tenhle typ článků, protože mě moc baví.

Pusu P. <3

You Might Also Like

1 komentářů

  1. I’d actually like to be half of|part of} neighborhood the place I can get comments from other educated people that share the same interest. I even have have} learn this put up and 코인카지노 if I might I want to suggest you some attention-grabbing issues or tips. I appreciate you finding the effort and time to place this informative article collectively.

    OdpovědětVymazat