GO FOR IT!

4/22/2017


Ahoj všichni!

Už dlouho přemýšlím nad tím, jak nás ovlivňuje, co si o nás myslí ostatní. Teď nemyslím Instagram, Facebook a další. O vlivu sociálních sítí na naši psychiku se mluví neustále. Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik rozhodnutí je ovlivněno vaším okolím, kamarády nebo rodinou? Kolik věcí byste udělali jinak, kdybyste neměli strach z jejich reakcí? Naposledy jsem řešila tohle dilema, když jsem si nechávala stříhat vlasy. Ze všech stran jsem slyšela: "Nedělej to, máš krásný dlouhý vlasy, budeš toho litovat". A víte co?  Nelituju vůbec. VŮBEC. Strašně se mi to líbí, je to jarní svěží look a cítím se v něm skvěle. Nakonec mi to všichni chválí.

Někdy to ale nejsou takové triviálnosti jako účes ( v holčičím světě, ale ani hairstyle není triviálnost, co si budem povídat.. :D ) Vždyť dva roky mi trvalo, než jsem založila tenhle blog. Dlouho jsem se bála, že mě okolí odsoudí. Když je člověk z maloměsta, tak se drbům nevyhne. Dnes jsem potkala kamaráda, (spíš známého) se kterým se bavím tak dvakrát do roka a jeho druhá věta hned po pozdravu byla: "Ty máš blog? To je super. Budeš psát o cestování? To je skvělý". Ani nevíte, jak mě to potěšilo, ačkoliv jsem s blogováním na začátku, je hrozně hezké tohle slyšet. Člověka to nakopne a motivuje do dalších článků. :-)

Někdy to jsou hlouposti, jindy to je vážnější věc (třeba když jsem se odstěhovala do Prahy..), ale kam tím vším mířím? Tímhle článkem bych vám chtěla říct, ať si jdete za tím, co chcete bez ohledu na to, co si o tom bude myslet okolí. Je to neskutečně osvobozující pocit a nakonec zjistíte, že vaše obavy z reakcí byly horší než skutečnost.:-)

A fotky jsou jak jinak, než s čerstvě ostříhanými vlasy.

In the end, people will judge you anyway, so don’t live your life impressing others — live your life impressing yourself. —Eunice Camacho Infante
Pusu P. ♥

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Why MLB is the best sports betting site, sports toto.com
    The Best Sports Betting Sites in the USA · BetOnline · MyBookie · GTBets · BetOnline · MyBookie · BetNow 토토 사이트 도메인 · What is Online Sports Betting?

    OdpovědětVymazat